TEAKMÖBLER, 4 delar, 1900-talets mitt.

447017. TEAKMÖBLER, 4 delar, 1900-talets mitt.

Spegel, "AB Glas & Trä Hovmantorp Sweden", 51 x 51 cm.
Karmstol, konstläder, "Svegards Markaryd Sweden", höjd, 80, bredd 53 cm.
Byrå, höjd 86, bredd 37, längd 75 cm.
Sängbord, höjd 53, längd 45, djup 32 cm.
".

Bruksslitage, märken, fläckar.
Karmstolens klädsel sprucket i sömmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

".

Antal besök: 3 959