BÄNK, Bjärnums Möbelfabriker, 1970-tal.

4470140. BÄNK, Bjärnums Möbelfabriker, 1970-tal.

Furu. Längd 120,5, bredd 46,5, höjd 36 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 592