GUNNAR NYLUND, VAS, STENGODS. SAMT LARS BERGSTEN, SKULPTUR.

4470077. GUNNAR NYLUND, VAS, STENGODS. SAMT LARS BERGSTEN, SKULPTUR.

Vas, höjd 15cm, monogramsignerad.
Skulptur, höjd 29cm, signerad.

Bruksslitage, vas med någon beläggning insida, skulptur med tejprester undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 259