A GEORGE MOT SUVERÄN.

A GEORGE MOT SUVERÄN.
4469999. A GEORGE MOT SUVERÄN.

En George V Sovereign, St George och draken. Daterad 1913.

Lätt slitage och några små ytavlagringar, lätt att rengöra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 314