HÖGANÄSKRUS, 20 liter.

HÖGANÄSKRUS, 20 liter.
4469970. HÖGANÄSKRUS, 20 liter.

Höjd 37 cm
20 liter.

Skada nederkant
Nagg, repor, beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm
20 liter.

Skada nederkant
Nagg, repor, beläggning.

Antal besök: 267