Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
STAFFAN SNIDARE. 2 st, etsningar. Stadsbilder. Signerade och daterade 84. Numrerade 35/200 resp. 108/200.
44699. STAFFAN SNIDARE. 2 st, etsningar. Stadsbilder. Signerade och daterade 84. Numrerade 35/200 resp. 108/200.
ca 4 x 6 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 4 x 6 cm.
Gomér & Andersson Linköping
8 374