SKRIVMASKIN, UNDERWOOD.

SKRIVMASKIN, UNDERWOOD.
4469817. SKRIVMASKIN, UNDERWOOD.

1900-talets början, medföljer galonöverdrag,
h 23 cm,
b 40 cm,
d 32 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

h 23 cm,
b 40 cm,
d 32 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 215