BOKSKÅP, 1900-talets första del.

4469592. BOKSKÅP, 1900-talets första del.

Mahogny. Välvd front. Dörrar delvis i glas. Längd 170, bredd 40, höjd 156 cm.

Fläckar, fanérskador och bortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 657