BLOMSTERVAS FÖR VETERANBIL.

BLOMSTERVAS FÖR VETERANBIL.
4469325. BLOMSTERVAS FÖR VETERANBIL.

Slipat glas med hållare av vitmetall, 1900-talets början, höjd 18 cm.

Några små kantnaggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några små kantnaggar.

Antal besök: 348