TRUMMOR, 4 st, märkta RKB och Remo.

4469268. TRUMMOR, 4 st, märkta RKB och Remo.

Diameter ca. 30-54 cm.

Bruksslitage. Bastrumma med tejplagning.
Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 30-54 cm.

Antal besök: 399