LIV ULLMANNS AUTOGRAF.

LIV ULLMANNS AUTOGRAF.
4469235. LIV ULLMANNS AUTOGRAF.

signerat foto av Liv Ullmann (*1938 Tokyo, internationellt känd norsk skådespelerska och regissör), signerad ”Liv Ullmann” i svart filtpenna uppe till höger, ca. 25,2 x 19,8 cm (ungefär. 8 x 10 tum).

tecken på slitage.

Föremålet finns i Frankfurt/Main, Tyskland

tecken på slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Schmuck Auc
Antal besök: 26

Andra intressanta föremål