SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.
4469213. SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Teak och ek.
Längd ca. 150, bredd 43, höjd 77 cm.

Repor. fläckar, slagmärken. Dörr med minder spricka vid gångjärn.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och ek.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 848