FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1800/1900-tal.

4469138. FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1800/1900-tal.

Höjd 47 cm.

Skada på glasskärmens bottenring
Bruksslitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.

Antal besök: 179