KIKARE, Clipper 10 x 50.

KIKARE, Clipper 10 x 50.
4468911. KIKARE, Clipper 10 x 50.

Fodralets längd 21,5, höjd 20,5 cm.

Ytslitage, trasig rem på fodralet, ej symmetrisk, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 171