ULF GREDER. "Virginia Waters R.C", färglitografi, signerad samt numrerad 77/360.

44689. ULF GREDER. "Virginia Waters R.C", färglitografi, signerad samt numrerad 77/360.

Bildmått ca 49,5 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 49,5 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Antal besök: 1 336