SATSBORD, teak, Danmark,1960-tal.

4468874. SATSBORD, teak, Danmark,1960-tal.

Längd: 37-56 cm. Bredd: 34-36 cm. Höjd: 43-46 cm.

Bruksslitage, repor, märken, spricka, fanerskador och färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 521