PALL, teak & läder, Farstrup, Danmark, 1960-tal.

4468836. PALL, teak & läder, Farstrup, Danmark, 1960-tal.

Längd ca 55 cm.
Djup ca 43 cm.
Höjd ca 44 cm.

Bruksslitage, repor och skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 55 cm.
Djup ca 43 cm.
Höjd ca 44 cm.

Antal besök: 197