KONSTGLAS, 6 delar, Milan Vobruba, Gusum, signerade.

446871. KONSTGLAS, 6 delar, Milan Vobruba, Gusum, signerade.

3 vaser, 18, 12 samt 11 cm höga.
3 skålar, höjd och diameter: 13 - 20, 10 - 12 samt 6 - 8,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 347