SIDEBOARD, teak, "Råby", Ikea, 1962.

4468693. SIDEBOARD, teak, "Råby", Ikea, 1962.

Höjd 107 cm, längd 179,5 cm, djup 43 cm.

Bruksslitage, märken, repor. Två lås med defekter.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 896