SOLGLASÖGON, "Wayfarer", Ray-Ban, USA.

4468689. SOLGLASÖGON, "Wayfarer", Ray-Ban, USA.

B&L 5024
Längd 14,5 cm.

Ytslitage, smärre repor, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

B&L 5024
Längd 14,5 cm.

Antal besök: 246