SOLGLASÖGON, "Wayfarer", Ray-Ban, USA.

4468683. SOLGLASÖGON, "Wayfarer", Ray-Ban, USA.

B&L5024
Längd 14,5 cm.

Repor och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

B&L5024
Längd 14,5 cm.

Repor och ytslitage.

Antal besök: 256