SOFFA, 3-sits, Howardmodell, 2000-tal.

4468492. SOFFA, 3-sits, Howardmodell, 2000-tal.

Lösa plymåer, framben med hjul, höjd ca 225 x 90 cm, sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 773