BÄDDSOFFA, 1950/60-tal.

BÄDDSOFFA, 1950/60-tal.
4468203. BÄDDSOFFA, 1950/60-tal.

Teak, längd ca. 215, bredd 90, höjd 71 cm.
Sitthöjd ca. 43 cm.

Repor, slagmärken, fläckar, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca. 43 cm.

Antal besök: 538