VÄVNAD, "Fiskeläge", Ingegerd Silov, signerad IS.

446798. VÄVNAD, "Fiskeläge", Ingegerd Silov, signerad IS.

120 x 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

120 x 82 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 711