KOMBINATIONSHYLLA, teak 11 delar. 1960/70-tal.

4467764. KOMBINATIONSHYLLA, teak 11 delar. 1960/70-tal.

Ca. 240 x 45 x 200 cm
Barskåp med spegel, vitrin samt hyllplan och skåp.

Bruksslitage, repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 240 x 45 x 200 cm

Bruksslitage, repor och skav.

Antal besök: 591