MOOIJMANN, THEODORUS JOHANNES (1938 AMSTERDAM - 1991). ”Holländsk fiskebåt lossning fångst”.

446772. MOOIJMANN, THEODORUS JOHANNES (1938 AMSTERDAM - 1991). ”Holländsk fiskebåt lossning fångst”.

olja på duk, 60 x 91 cm, signerad nere till höger, inramad.

lätt att rengöra.

Gör en kostnadsfri värdering!

lätt att rengöra.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besök: 649