SOFFA, Oscariansk, omkring 1900.

4467674. SOFFA, Oscariansk, omkring 1900.

Lövträ, längd ca. 148, bredd 60, höjd 99 cm.

Avslag, band nitat, saknas, ben med lagning, fanerskador. Krön med löst dekorelement.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress

Vadstenavägen 30
591 37 Motala
Sverige

Placering
H2C
Antal besök: 189