Gebra. ett par sidobord i glas (2).

4467463. Gebra. ett par sidobord i glas (2).

Ett par sidobord med förkromad platt stålbas och bordsskivor i glas.

ca H 45 cm, B 48,5 cm, D 37 cm.

tecken på slitage. repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage. repor.

Antal besök: 228