BORDSFOTOGENLAMPA, glas/metall. daterad 1976.

4467407. BORDSFOTOGENLAMPA, glas/metall. daterad 1976.

totalhöjd 43 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalhöjd 43 cm.

mindre bruksslitage.

Adress

Polhemsgatan 28
392 39 Kalmar
Sverige

Placering
S3
Antal besök: 265