TAKLAMPA, funkis, 1930/40-tal.

4467305. TAKLAMPA, funkis, 1930/40-tal.

Förkromad metall. Kupa av gultonat glas. Diameter ca 20, höjd 74 cm.

Ytslitage. Anlupen metall. Klippt kabel. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 346