NÄVERBURK, Kaffe, signerad S.L.

4467269. NÄVERBURK, Kaffe, signerad S.L.

Höjd: ca 19 cm.
ca 16 x 14 cm.

Bruksslitage.
Senare lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 19 cm.
ca 16 x 14 cm.

Bruksslitage.
Senare lock.

Antal besök: 263