CYKELSTÄLL för 5 cyklar, järn, galvaniserat, 1900-tal.

4467178. CYKELSTÄLL för 5 cyklar, järn, galvaniserat, 1900-tal.

Ca 196 x 51 x 40 cm.

Bra bruksskick. Skruvar med smärre rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 196 x 51 x 40 cm.

Antal besök: 300