SILVER, 7 delar. Silver. 1800-talets mitt. 220 gram.

44671. SILVER, 7 delar. Silver. 1800-talets mitt. 220 gram.

4+1+2 skedar. 4 - 22 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

4+1+2 skedar. 4 - 22 cm.

Skador.

Antal besök: 503