HERRARMBANDSUR. Constellation, automatic chronometer.

4467023. HERRARMBANDSUR. Constellation, automatic chronometer.

Ca 35 mm utan krona.
Utan armband.

Repor, slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35 mm utan krona.
Utan armband.

Antal besök: 471