KLOTVAS, keramik, oidentifierad keramiker.

4466866. KLOTVAS, keramik, oidentifierad keramiker.

Signerad.
Höjd 18cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Höjd 18cm.

Gott bruksskick.

Antal besök: 167