FÅTÖLJ, beige sammet, rokokostil ben, 1900-tal.

446679. FÅTÖLJ, beige sammet, rokokostil ben, 1900-tal.

Höjd 90 cm.
Bredd 72 cm.

Visst benslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm.
Bredd 72 cm.

Visst benslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 644