TRATTGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900-tal.

4466689. TRATTGRAMMOFON, His Masters Voice, 1900-tal.

Sannolikt senare kopia. Längd ca 60, totalhöjd ca 69 cm.

Bruksslitage. Repor och märken, Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 343