YASSE TABUCHI. Komposition i rött.

4466684. YASSE TABUCHI. Komposition i rött.

Färglitografi, signerad i trycket, numrerad 489/2500.

Rammått: 56x35 cm.

Bildmått: 44x23 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Yasse Tabuchi (1921–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 56x35 cm.

Bildmått: 44x23 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Yasse Tabuchi (1921–2009)

Antal besök: 197