LUFTGEVÄR, mod. 62, Shanghai.

LUFTGEVÄR, mod. 62, Shanghai.
4466622. LUFTGEVÄR, mod. 62, Shanghai.

Längd ca 108 cm.

Ej funktiondstestad. Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 108 cm.

Antal besök: 194