BECK? (1900-TALET) ”BERGSSJÖ MED SEGELBÅT”.

4466479. BECK? (1900-TALET) ”BERGSSJÖ MED SEGELBÅT”.

olja på duk, signerad nere till höger, 57cm x 47cm inklusive ram.

lite sprickbildning för att måla, kan dra nytta av en rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 169