MARC CHAGALL. EFTER. "Bouquet de fleurs", litografi.

4466388. MARC CHAGALL. EFTER. "Bouquet de fleurs", litografi.

Tryckt signatur, numrerad 337/500, ca 69 x 55 cm, inklusive ram 103x76 cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 470