GALLERIMATTA. Orientalisk, signerad.

4466311. GALLERIMATTA. Orientalisk, signerad.

Mått ca 382 x 94 cm.

Bruksslitage samt delvis synlig verp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 382 x 94 cm.

Antal besök: 194