SIDEBOARD. Teak och ek. 1960-tal. Omärkt.

4466300. SIDEBOARD. Teak och ek. 1960-tal. Omärkt.

80x145x46 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

80x145x46 cm.

Repor, märken.

Antal besök: 1 158