YTTERFODER, majolika, Rörstrand, 1800/1900-tal.

4466240. YTTERFODER, majolika, Rörstrand, 1800/1900-tal.

Höjd ca 20 cm.
Diameter övre kant ca 22,5 cm.
Diameter botten ca 14,5 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.
Diameter botten ca 14,5 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

Antal besök: 439