SÄNGÖVERKAST OCH DUK, virkade, 1900-tal.

4466213. SÄNGÖVERKAST OCH DUK, virkade, 1900-tal.

Överkast, ca 265 x 225 cm
Duk ca 150 x 150 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Överkast, ca 265 x 225 cm
Duk ca 150 x 150 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 157