SPEGEL, bronserad ram, 1900-tal.

4466151. SPEGEL, bronserad ram, 1900-tal.

Höjd 73 cm
Bredd 34 cm.

Smärre fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm
Bredd 34 cm.

Smärre fläckar, repor.

Antal besök: 183