RÖLLAKANMATTA, 225x167 cm, signerad ILS.

4466120. RÖLLAKANMATTA, 225x167 cm, signerad ILS.

Mått ca 225x167 cm.
Mått exkl. fransar.

Bruksslitage, ytsmuts, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 225x167 cm.
Mått exkl. fransar.

Antal besök: 261