SIGVARD BERNADOTTE.

SIGVARD BERNADOTTE.
4466118. SIGVARD BERNADOTTE.

Monogramsignerad i trycket samt signerad och daterad 82, nummererad 202/250
bildmått
Höjd 48cm.
Bred 39cm.
Rammått höjd 63,5cm. samt bred 53,5cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4466118. SIGVARD BERNADOTTE.

bildmått
Höjd 48cm.
Bred 39cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 190