Bondgården. Gåramålning. Olja på pannå. Signerad Mårten Jönsson Ekberg.

44661. Bondgården. Gåramålning. Olja på pannå. Signerad Mårten Jönsson Ekberg.

50x74 cm

Verksam i Smedstorp, Österlen.

Reva ca 15 cm lång.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x74 cm

Reva ca 15 cm lång.

Antal besök: 801