JOHAN OSSIAN-ANDERSSON. OLJEMÅLNING, FISKEBÅTAR.

4465896. JOHAN OSSIAN-ANDERSSON. OLJEMÅLNING, FISKEBÅTAR.

signerad,
50 x 75 cm,
totalt 65 x 90 cm.

Mindre ytsslitage.

Johan Ossian-Andersson (1889–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

signerad,
50 x 75 cm,
totalt 65 x 90 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 233